** ישועות בעמוקה **

אתר הבית של חדשות 24 - אתר החדשות למגזר החרדי

גם השנה: מירון ממוספרת וערוכה להגעת הרבבות - תמונות

צילום: סוכנות הידיעות "חדשות 24"
במירון ערוכים לקליטת רבבות העולים לציונו הקדוש של הרשב"י בימי ל"ג בעומר. צוותי הלוגיסטיקה של איחוד הצלה תלו ביממה האחרונה ברחבי מירון למעלה מ-850 שלטי מספרי אזורים בלמעלה מ-100 מיקומים שונים.

ידידיה חזן מנהל מערך שיבוץ המתנדבים באיחוד הצלה במבצע ל"ג בעומר מסר: "מאות מתנדבי איחוד הצלה מכל רחבי הארץ, יפעלו במשמרות סביב השעון ויטלו חלק במערך האבטחה והסיוע הרפואי". 

כמו כן תתוגבר הפעילות במרפאת חסדי שבתאי (שפעילה מידי שבת ע"י רופא נוכרי) בשבת שלאחר ל"ג בעומר עקב הצפי של שהות אלפים במירון לאור הסמיכות של השבת להילולה בל"ג בעומר.

לייזר היימן סמנכ"ל איחוד הצלה מסר: "בשנים האחרונות לצערנו היינו עדים לתאונות דרכים קשות שנגרמו כתוצאה מעייפות הנהגים השבים לביתם ממירון. חובה לנקוט במשנה זהירות, ובמקרה של עייפות יש לעצור בצד הדרך במקום בטוח ולא לקחת סיכונים מיותרים, הקריאה מופנית גם לנוסעי התחבורה הציבורית לשמור על קשר שיחה עם הנהג, לעקוב אחר רמת עירנותו ולא להסס להציע עצירה למנוחה בעת הצורך".

ראש אגף מבצעים באיחוד הצלה דוד קריספל סיפר:  "כתוצאה מהצלחת המיזם בשנים עברו, הוצבו גם השנה על ידי איחוד הצלה במתחם ההר למעלה מ-850 שלטי מספרי איזורים שנתלו בלמעלה מ-100 איזורים במירון מה שצפוי לסייע רבות להגעה מהירה של החובשים לפי הפניות שהתקבלו עם מיקום מדויק. כמאה אופנולנסים, עשרות רכבי שטח, ואמבולנסים. תוך סיוע של רופאים שיתנו מענה מיידי למקרי החירום בשתי מרפאות איחוד הצלה שיוקמו במירון".

מאת: כתב חדשות 24, יום שני ט"ו באייר תשע"ט


:תגובות הגולשיםהוספת תגובה
שם:
נושא:
תוכן:
שאלת אבטחה: כמה זה שלוש ועוד שלוש?
כתוב את התשובה לשאלת האבטחה בספרות:
כתבות נוספות
מבזקי חדשות
גלריות תמונות
חדשות 24 - ראשי
האתר בשיתוף ''פורטל חדשות למהדרין''
לדף הבית
להאזנה למבזקי חדשות שוטפים של ``חדשות 24`` חייגו 1900-50-2424 - האזנה נעימה

** ישועות בעמוקה **