** תמונות ומבזקי חדשות **

אתר הבית של חדשות 24 - אתר החדשות למגזר החרדי

'פזגז': מערך הגעלת כלים חינם ברחבי הארץ

גם השנה: ציבור שומר התורה והמצוות ברחבי הארץ, יהנה מיוזמתה הייחודית והמבורכת של "פזגז"- הגעלת כלים ללא תשלום בחוצות הערים החרדיות. מר תני גבע, סמנכ"ל השיווק ב 'פזגז' אומר: "אנו עושים זאת מתוך חיבור אמיתי לקהילה החרדית המהווה נתח נכבד מלקוחות החברה, ומתוך הערכה וסיוע בהוצאות החג".
מאת: כתב חדשות 24, יום חמישי ג' בניסן תשע"א

מסורת החסד הברוכה של 'פזגז' ממשיכה גם השנה: ציבור שומר התורה והמצוות ברחבי הארץ, נהנה מיוזמתה הייחודית והמבורכת של "פזגז"- הגעלת כלים ללא תשלום בחוצות הערים החרדיות. את היוזמה הגו בחברת "פזגז"- חברת הגז הגדולה בישראל כבר לפני שנים כשירות לקהילה החרדית לקראת החג, כשגם השנה הוצבו עמדות להגעלת כלים חינם בריכוזים שונים ברחבי הארץ.
בבני ברק הגעלת הכלים מתבצעת בשיתוף של פזגז תל אביב והנהלת בית כנסת איצקוביץ, כאשר כל ההכנסות ייתרמו קודש לבית הכנסת. במקום הוקמה עמדת הגעלה הפועלת במשך חמישה ימים רצופים. בנוסף הוקמו עוד שלושה עמדות ברחבי העיר בשיתוף עם ארגוני החסד השונים.

באלעד הוקמו עמדות גדולות להגעלת כלים ברחבי העיר שפועלות לרווחת התושבים במשך מספר ימים ברציפות, כשהפעילות כולה נערכת בשיתוף של דוגז – פזגז פתח תקווה.ובעיר פתח תקווה ובשכ' גני תקווה הוקמו עמדות הגעלת כלים מרכזיות לאלפי התושבים ללא תשלום.

בעיר בית שמש, הוצבו 13 עמדות ברחבי העיר, וכן בעיר ביתר עילית ע"י פזגז ירושלים. ובערים קריית גת ,ושלומי הוצבו עמדות בשיתוף פזגז גליל.

בחברת 'פזגז' מציינים את הפעילות המיוחדת שנעשתה ללא כל תשלום כהוקרה והערכה לציבור צרכני המהדרין יוזמה מבורכת של פזגז- חברת הגז המובילה בישראל.

מר תני גבע, סמנכ"ל השיווק ב 'פזגז' אומר, כי "היוזמה שהחלה לפני כעשור בשיתוף פזגז תל אביב עם בית הכנסת 'איצקוביץ' בבני ברק, ופעילות דומה בשיתוף של דוגז – פזגז בפתח תקווה, זכתה להיענות ולהצלחה גדולה במיוחד ומשקפת את התרומה לקהילה של חברת 'פזגז'."

"אנו עושים זאת מתוך חיבור אמיתי לקהילה החרדית המהווה נתח נכבד מלקוחות החברה, ומתוך הערכה וסיוע בהוצאות החג".


:תגובות הגולשיםהוספת תגובה
שם:
נושא:
תוכן:
שאלת אבטחה: כמה זה שש ועוד שש?
כתוב את התשובה לשאלת האבטחה בספרות:
כתבות נוספות
מבזקי חדשות
גלריות תמונות
חדשות 24 - ראשי
האתר בשיתוף ''פורטל חדשות למהדרין''
לדף הבית
להאזנה למבזקי חדשות שוטפים של ``חדשות 24`` חייגו 1900-50-2424 - האזנה נעימה

** תמונות ומבזקי חדשות **